Навчальний рік розпочнеться 1 вересня у звичному режимі — прем’єр-міністр

Старт нового навчального року відбудеться 1 вересня та він буде проходити у звичному режимі. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на засіданні Уряду 26 серпня. 

“Наразі країна перебуває на зеленому рівні протиепідемічної безпеки, загалом ситуація залишається контрольованою. Це дозволяє розпочати роботу навчальних закладів у звичайному режимі. Навчання має проходити із дотриманням простих протиепідемічних правил — школи підготовлені і мають все для цього необхідно”, — заявив прем’єр-міністр. 

Він також наголосив, що найбільш дієвий спосіб протистояти коронавірусній хворобі — це вакцинація. 

“Минулого року ми спостерігали ситуацію, коли у багатьох школах відбувались спалахи хвороби саме серед працівників освітніх закладів, тому важливою умовою, яка гарантує безпеку вчителя та учня під час освітнього процесу, є вакцинація”, — сказав Денис Шмигаль. 

Нагадаємо, що раніше Уряд змінив карантинні норми для сфери освіти. При посиленні карантину навчальні заклади працюватимуть лише за умови наявності 80% вакцинованого персоналу.

Джерело інформації: 26 серпня 2021, https://moz.gov.ua/article/news/navchalnij-rik-rozpochnetsja-1-veresnja-u-zvichnomu-rezhimi—prem’er-ministr