Навчальний семінар «Міждисциплінарний підхід до терапії внутрішніх хвороб»

Семинар

У приміщенні конференційної зали стадіону «Металіст», у Харкові,  28 листопада 2018 року було проведено навчальний семінар «Міждисциплінарний підхід до терапії внутрішніх хвороб» (м. Київ — м. Харків — м. Полтава — м. Суми). Семінар відбувся у форматі телемосту.

Семінар даного циклу проводиться відповідно до наказу МОЗ України № 276 від 16.02.2018 «Про проведення навчальних семінарів для лікарів з питань надання допомоги дорослому, жіночому та дитячому населенню у 2018 році». Організатори заходу – Національна академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика та науково-практичний журнал «Сімейна медицина».

До участі у роботі навчального семінару запросили лікарі загальної практики — сімейних лікарів, лікарів- терапевтів, лікарів-терапевтів підліткових, лікарів-педіатрів.

Провідні фахівці медицини у сфері своєї спеціалізації, доповідачі з різних міст України, розповіли присутнім лікарям про алергодерматозів, диференціальної діагностики анемій, сучасних принципах антитромбоцитарної терапії в профілактичному аспекті. Чимало уваги також приділено проблеми простудних захворювань на грип-ГРВІ, специфіці і диференціації їх для правильного успішного лікування і кашлю як їх важливого симптому.

Варто зазначити, що більшість доповідей були зроблені в хорошій практичній площині, з конкретними практичними рекомендаціями і схемами лікування тих чи інших захворювань. Саме такими були доповіді харківських фахівців Кочуєва Г.І, доктора медичних наук, доцента кафедри загальної практики-сімейної медицини ХМАПО, Кочуєвой М.М., доктора медичних наук, професора, завідувача кафедри фтизіатрії, пульмонології та сімейної медицини ХМАПО.

Після закінчення доповідей всі учасники, що прослухали лекційний матеріал отримали сертифікат МОЗ України та НМАПО імені ГІ.Л. Шупика.