Навчальний семінар за темою: терапія внутрішніх хвороб

Управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації повідомляє, що 28 листопада 2018 року буде проведено навчальний семінар «Міждисциплінарний підхід до терапії внутрішніх хвороб» у форматі телемості (м. Київ — м. Харків — м. Полтава — м. Суми).

Семінар даного циклу проводиться відповідно до наказу МОЗ України № 276 від 16.02.2018 «Про проведення навчальних семінарів для лікарів з питань надання допомоги дорослому, жіночому та дитячому населенню у 2018 році».

Враховуючи вищезазначене, для участі у роботі навчального семінару прошу направити заступників головних лікарів центрів первинної медико- санітарної допомоги, лікарів загальної практики — сімейних лікарів, лікарів- терапевтів, лікарів-терапевтів підліткових, лікарів-педіатрів.

Семінар відбудеться за адресою: м. Харків, вул. Плеханівська, 65, стадіон «Металіст», велика конференційна зала (станція метро «Спортивна»).

Реєстрація учасників з 8:30.

Час проведення семінару з 9.00-17.00.

Після закінчення доповідей всі учасники, що прослухали лекційний матеріал отримають сертифікат МОЗ України та НМАПО імені ГІ.Л. Шупика З бали. Проїзд учасників безкоштовний до місця проведення семінару та назад для учасників з районів області по пред’явленню проїзних документів (квитків).