Новий онкоцентр – украй важливий для всієї Східної України. Олексій Кучер

Голова ХОДА повідомив, що центр внесений до переліку об’єктів «Великого будівництва» на наступний рік.

«Ми включили його в об’єкти «Великого будівництва» на 2021 рік, вже подали документи. Це вкрай важливий центр для всієї Східної України. З питанням щодо фінансування я особисто вже тричі був у прем’єр-міністра, розмовляв з ним, коли він був з робочим візитом на Харківщині. Можливо, буде подано законопроєкт, щоб окремим рядком провести його фінансування. Зараз обговорюється сума 55 млн грн. Це хоч щось, для того, щоб ми рухались вперед», — розповів Олексій Кучер.

Загальна сума проєкту — 1,7 млрд грн. Створення такого сучасного та потужного високоспеціалізованого медичного закладу можливе тільки із залученням коштів і державного, і місцевого бюджетів – наголосив Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов.

«У мене є пропозиція, щоб ми зробили цей центр покроково, за 2-3 роки. Ми маємо розуміти, що зможемо зробити у 2021 році, що — у 2022-му. Щоб у 2023-му ми змогли його відкрити, закупивши обладнання. Виходячи з цього, будемо мати суму і джерела. Щось будемо мати з ДФРР, щось — по окремій програмі», — зауважив Максим Степанов.

Джерело інформації: 20 серпня 2020, https://kharkivoda.gov.ua/news/104729