Нову маршрутну карту пацієнта розроблятимуть на Харківщині

У Харківській області може з’явитися нова маршрутна карта пацієнта. За нею лікарі вирішуватимуть, до якої опорної лікарні доправляти хворого на COVID-19.

Це допоможе розв’язувати проблему з переповненням деяких медзакладів, повідомила перша заступниця голови Харківської облдержадміністрації Тетяна Єгорова-Луценко.

«З приводу цього багато різних думок. І щодо необхідності зміни маршруту пацієнта, щоб «швидка» одразу відвозила хворого безпосередньо вже в лікарню за напрямком. На сьогодні пропозицію ми отримали, і завтра ми будемо збиратися, розглядати це питання разом із нашим департаментом», – зазначила чиновниця.

Також планують ввести нову посаду в департаменті охорони здоров’я ХОДА – «заступник директора департаменту з питань боротьби з COVID-19». На думку Єгорової-Луценко, це дозволить займатися проблемою коронавірусу більш детально і водночас контролювати ситуацію щодо інших хвороб.

Розглянуть і пропозицію об’єднання дорослої та дитячої обласних інфекційних лікарень. Однак коли оголосять результати обговорень — чиновниця не повідомила. Нагадаємо, що на Харківщині готуються до відкриття лікарень другої хвилі для хворих на COVID-19.

Джеоело інформації:27 08 2020,https://www.objectiv.tv/objectively/2020/08/27/novu-marshrutnu-kartu-patsiyenta-rozroblyatimut-na-harkivshhini/