Олексій Чернишов на Харківщині: Центри вакцинації мають працювати у вихідні, а по буднях — з 8:00

На цьому наголосив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час перевірки пунктів вакцинації на Харківщині.

За останню добу у регіоні було зареєстровано 1497 нових випадків COVID-19. Наразі у Харківській області діють 177 пунктів щеплень, 11 центрів вакцинації та 138 мобільних бригад.

«Центри масової вакцинації в області мають достатню кількість вакцин. Втім, є необхідність ефективніше налаштувати їхню роботу. Люди мають отримати можливість щепитися до початку робочого дня – до 9:00, а також на вихідних. Тому є потреба відкоригувати графіки роботи Центрів. Водночас потрібно збільшувати кількість тестувань та кисневих станцій у медзакладах. Кожен регіон має бути максимально готовий до викликів пандемії COVID-19», –підкреслив Олексій Чернишов.

У рамках робочої поїздки Олексій Чернишов також провів нараду з керівництвом регіону. Одне з питань порядку денного – старт і проходження опалювального сезону. Станом на сьогодні, у Харківській області до опалення під’єднані понад 95% житлових будинків та близько 80% будівель соціальної інфраструктури забезпечені теплом. Наразі Харківщина – на фінішній прямій з укладання договорів з НАК «Нафтогаз».

«Темпи підключення до опалення в Харківській області є задовільними. Уряд створив усі умови для своєчасного старту опалювального сезону. Відтак кожен мешканець має бути забезпечений теплом та гарячою водою вчасно. Тому той відсоток, який ще не під’єднано, прошу терміново довести до 100% протягом кількох днів», – зазначив Міністр.

Стан реалізації Програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» на Харківщині – ще одне питання на порядку денному наради. Відтак цьогоріч у регіоні планується до реалізації 13 об’єктів соціальної інфраструктури у межах Програми: два садочки, одна школа, три об’єкти спортивної інфраструктури, п’ять закладів медицини та два заклади культури.

Джерело інформації: 29 жовтня 2021, https://kharkivoda.gov.ua/news/112651