«Онкодозор»: до кінця місяцю жінки можуть пройти безкоштовний огляд

Харків’яни проводять щорічну акцію «Онкодозор» для всіх жінок.

Безкоштовне обстеження молочних залоз із 19 по 30 жовтня можна пройти в Обласному онкологічному центрі.

За словами лікаря Обласного центру мамології Дмитра Бухтєєва, у 2019 році за два тижні акції огляд пройшли 2 800 жінок. Серед них виявили вісім випадків раку у пацієнток без жодних скарг.

«Злоякісна пухлина була виявлена ​​у цих жінок на ранній стадії. Я постійно повторюю: на першій стадії рак молочної залози виліковується у 95% жінок, і вони назавжди забувають про цю проблему», — підкреслює медик.

https://www.youtube.com/embed/gwvNPNKOLHc?feature=oembed&enablejsapi=1&origin=https%3A%2F%2Fnakipelo.ua Перший «Онкодозор» відвідали 100 пацієнток, із них 30 — отримали невтішний діагноз. Згодом статистика покращилася, каже організаторка акції, представниця Української федерації боротьби проти раку Олена Шержукова.

«Рак молочної залози забирає життя багатьох молодих пацієнток, у тому числі через те, що в суспільстві немає культури своєчасного звернення до лікарів. Щоб прищепити всім дівчатам, жінкам, мамам культуру щорічного звернення до мамолога, ми вісім років поспіль проводимо „Онкодозор“. Результати, які ми отримуємо, кажуть нам про те, що все більше пацієнток звертаються за профілактичним оглядом. Виявляються онкозахворювання на найбільш легких стадіях», — заявляє Олена Шержукова.

За її словами, протягом року подібні акції проходять для чоловіків і для бажаючих перевірити родимки.

Щоб потрапити на безкоштовний огляд до лікаря, обов’язково запишіться по телефону або онлайн.

Проведення скринінгової кампанії «Онко-Дозор» з нагоди Всесвітнього дня боротьби з раком грудної залози.

Дата проведення: з 19 жовтня по 30 жовтня 2020 року.

Місце проведення: Харківський обласний центр онкології, вул. Лісопаркова, 4.

До Всесвітнього дня боротьби з раком грудної залози (РГЗ) Харківський обласний центр онкології, ГО «Центр «Рівне право на життя», Українська федерація боротьби проти раку проведуть вже традиційну акцію з безкоштовного обстеження грудних  залоз «Онко Дозор».

Скринінгова кампанія буде проводитися у поліклінічному відділенні  Харківського обласного центру онкології, де всі бажаючі зможуть отримати кваліфіковану консультацію лікарів-онкологів та за необхідністю пройти УЗД обстеження, та, мамографічне обстеження.

«Онко-Дозор» – це можливість своєчасно виявити патологію і не допустити ускладнень для здоров’я.

 У зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні прийом буде вестись тільки за попереднім записом.

Запис до електронної черги — https://todoctor.com.ua (Богомолець Ірина Олексіївна)

Телефони для запису — (057)315-15-91, (098)069-55-45, (095)818-91-03 (Пн-Пт с 8.00 до 17.00)

Джерело інформації: 16 10 2020, https://nakipelo.ua/uk/onkodozor-do-kincya-misyacya-zhinki-mozhut-projti-bezkoshtovnij-oglyad/; http://rakpobedim.com.ua