Освітні й медичні ініціативи Красноградщини втілюються у життя

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов побував сьогодні на Красноградщині, де громада представила успішно реалізовані мініпроєкти. Починаючи з 2012 року, завдяки обласному конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє», понад 100 ініціатив втілились у життя успішними справами красноградців.

Зокрема, Сергій Чернов відвідав Миколо-Комишуватський навчально-виховний комплекс, який вже не вперше бере участь у обласному конкурсі «Разом в майбутнє». Цьогоріч в рамках проєкту здійснено капітальний ремонт внутрішніх приміщень харчоблоку, встановлено сучасне обладнання, а також створено комфортні умови для харчування учнів закладу.

Оновлені приміщення фельдшерського пункту представила громада села Кирилівка. Завдяки участі у конкурсі за останні п’ять років у будівлі ФАПу зроблено покрівлю, стелю та ремонт із застосуванням енергозберігаючих технологій. Тобто створено комфортні умови для пацієнтів, які потребують професійного лікування й дбайливого відношення у затишному приміщенні. На черзі наступна ініціатива – поліпшення фасаду будівлі.

Побував голова обласної ради й у Берестовеньківській філії Красноградського багатопрофільного ліцею, де оглянув відреставровану спортивну залу та новий спортивний інвентар. Усі заходи були виконанні в рамках обласного конкурсу «Разом в майбутнє».

Вітаючи красноградців із успішно-реалізованими мініпроєктами, Сергій Чернов наголосив, що ініціативи мешканців неодноразово були високо оцінені конкурсним комітетом «Разом в майбутнє» та депутатами обласної ради:

«За дев’ятирічну історію конкурсу до Красноградщини залучено понад 21 млн грн на реалізацію проєктів. З року у рік мешканці краю в порівнянні з іншими районами Харківщини, приймають найактивнішу участь у конкурсі, – підкреслив Сергій Чернов. – Громада постійно прагне робити корисні справи для свого населеного пункту, і як результат має безліч розвиткових проєктів. Щиросердно дякую вам за наполегливість, небайдужість до питань розвитку і головне – реальні справи для поліпшення добробуту». Бюджет кожного мініпроєкту – майже 300 тис грн, з них обов’язкове співфінансування коштом обласного бюджету складає 50% від загальної вартості проєкту. Цьогоріч Красноградська громада впроваджує 14 ініціатив «Разом в майбутнє» на загальну суму понад 4 млн грн.

Джерело інформації: 16 жовтня 2020, http://oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/25040-osvitni-j-medichni-initsiativi-krasnogradshchini-vtilyuyutsya-u-zhittya