Працівників Укроборонпрому вакцинують від COVID-19

У червні поточного року розпочалося колективне щеплення проти COVID-19 працівників Державного концерну «Укроборонпром» та підприємств-учасників. Першу дозу вакцини вже отримали понад 2000 осіб.

Тих співробітників, які бажають вакцинуватися, щеплюють мобільні бригади медиків в окремих пунктах, обладнаних відповідно до вимог Міністерства охорони здоров’я України. 

«Підприємства Укроборонпрому віднесені до об’єктів критичної інфраструктури країни, тому нам надважливо захищати тих, хто захищає нас. Військових ми щепили з самого початку кампанії, а наразі, у рамках Дорожньої карти, імунізуємо й працівників підприємств критичної інфраструктури. Ми дякуємо всім, хто вакцинується, за відповідальне ставлення до свого здоров’я», – наголосив Головний державний санітарний лікар України – заступник міністра охорони здоров’я Ігор Кузін.

Наразі в Україні вакцинують медиків, працівників закладів охорони здоров’я, літніх людей та людей з хронічними хворобами, мешканців і персонал будинків для людей поважного віку та спеціалізованих інтернатів, соціальних працівників, освітян, військовослужбовців, представників інших структур державної безпеки тощо.

«Як соціально відповідальна компанія ми запропонували всім нашим працівникам зробити щеплення проти коронавірусу, безперечно, з урахуванням протипоказань за станом здоров’я, – зазначив директор з управління персоналом Укроборонпрому Іван Афонін. – Другий етап імунізації відбудеться за 28 діб з моменту щеплення першою дозою вакцини».

Нагадаємо, що першим підприємством концерну, працівників якого щепили від COVID-19, став Львівський бронетанковий завод. Початкову дозу вакцини там отримали ще у квітні.

Дізнатися більше про вакцинацію можна на сайті vaccination.covid19.gov.ua та за телефоном контакт-центру 0 800 60 20 19.

Джерело інформації: 22 червня 2021, https://moz.gov.ua/article/news/pracivnikiv-ukroboronpromu-vakcinujut-vid-covid-19