Робоча група при МОЗ розробила проєкт Концепції розвитку електронної охорони здоров’я

Робоча група при Міністерстві охорони здоров’я України розробила проєкт Концепції розвитку електронної охорони здоров’я, що сприятиме розвитку eHealth, про що повідомив під час брифінгу заступник Міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Ярослав Кучер.

«Із початку роботи команди МОЗ України на чолі з Максимом Степановим нами було визначено низку стратегічно важливих цілей для розвитку охорони здоров’я та, зокрема, удосконалення роботи eHealth. Однією з таких важливих цілей було розробити та затвердити Концепцію розвитку електронної охорони здоров’я», – зазначив Ярослав Кучер.

Під час роботи над Концепцією було опрацьовано всі критичні точки, зібрано пропозиції й зауваження від членів робочої групи, від органів влади, громадськості, представників бізнесу, міжнародних організацій та інших зацікавлених сторін.

«Концепція покладе початок не лише подальшим удосконаленням у сфері розвитку eHealth, розробці інших нормативно-правових актів, що мають регулювати сферу, а й встановить прозорі правила гри для медичних інформаційних систем та інших учасників, які прагнуть долучитись до цього ринку», – підкреслює заступник Міністра. 

Нагадаємо, що раніше МОЗ було запущено в дію оновлену комплексну систему послуг «єМалятко», яка дозволить батькам новонароджених дітей отримувати 9 державних послуг в особистому кабінеті на порталі «Дія».

Джерело інформації: 7 жовтня 2020, https://moz.gov.ua/article/news/robocha-grupa-pri-moz-rozrobila-proekt-koncepcii-elektronnoi-ohoroni-zdorov’ja