Щотижневий дайджест новин №16 «COVID-19. Цифри і факти»

Коронавирус

Продовжуємо готувати для вас дайджест «COVID-19. Цифри і факти», який містить актуальні статистичні дані про рівень захворюваності та вакцинальної кампанії в Україні, а також позиції експертів щодо дієвості вакцин для різних категорій населення, результати наукових досліджень, новини з різних країн світу і корисні посилання, які стануть вам у пригоді.

За тиждень із 6 по 12 січня цього року через тяжкий перебіг COVID-19 було госпіталізовано на 50,4 % більше людей, ніж за тиждень перед тим. Причому кількість зареєстрованих випадків не збільшилась.

А от субваріанта ХВВ.1.5 збудника COVID-19 в Україні станом на початок січня не виявлено.

Стабільність гібридного імунітету проти COVID-19, що зумовлений варіантом вірусу BA.5, становить щонайменше 8 місяців – результати дослідження.

У рубриці «Компетентно» – прогноз на початок року щодо ситуації з коронавірусом у США від доктора медичних наук, директора Навчального центру з вакцин та лікаря відділення інфекційних захворювань дитячої лікарні Філадельфії Пола Оффіта.

Про це і не тільки – у новому випуску дайджесту «COVID-19. Цифри і факти», підготовленому у межах спільного зі Світовим банком проєкту МОЗ України.

Дайджест «COVID-19. Цифри і факти» підготовлений у рамках спільного проєкту МОЗ України та Світового банку.

Всі випуски дайджесту новин «COVID-19. Цифри і факти»

Джерело інформації:

19 01 2023, https://phc.org.ua/news/schotizhneviy-daydzhest-novin-no16-covid-19-cifri-i-fakti