Щотижневий дайджест новин №21 «COVID-19. Цифри і факти»

Коронавирус

Зауважимо, минулого тижня знову почастішали випадки захворювання на COVID-19, зокрема й серед дітей. Зросла кількість госпіталізацій і летальних випадків…

Знизити ризики важкого перебігу та небажаних наслідків допомагає вакцинація, особливо важлива для тих, хто в групі ризику, як от люди, старші за 60 років. Дізнатись адресу найближчого пункту вакцинації можна у сімейного лікаря або за номером контакт-центру МОЗ України:
0 800 60 20 19

До пріоритетних груп, яким необхідна вакцинація проти COVID-19, належать і особи, які перебувають на діалізі – наголошує Американська асоціація нефрології. Вакцинуватись корисно також тим людям, які часто з ними контактують: членам сімей, перевізникам та медперсоналу діалізних центрів.

Також дослідження Американської кардіологічної асоціації показало, що люди, які перехворіли на COVID-19, мають більший ризик розвитку низки серцево-судинних патологічних станів порівняно з тими, хто не хворів.

Дайджест «COVID-19. Цифри і факти», підготовлений у межах спільного зі Світовим банком проєкту МОЗ України, розміщений на веб-сайті Центру громадського здоров’я: https://www.phc.org.ua/promociya-zdorovya/daydzhest-pro-covid-19-cifri-i-fakti

Джерело інформації: 22 02 2023, https://labcenter.kh.ua/?p=29805