Щотижневий дайджест новин №23 «COVID-19. Цифри і факти»

Коронавирус

До вашої уваги – новий випуск дайджесту «COVID-19. Цифри і факти», підготовленого в межах спільного зі Світовим банком проєкту МОЗ України.

У новому випуску дайджесту:

? Статистика минулого тижня: COVID-19 продовжує набирати обертів. А єдиний дієвий спосіб захиститись – вакцинація.

? В Україні наявні понад 8 мільйонів доз вакцин проти COVID-19, держава забезпечує безкоштовні щеплення для захисту від тяжкого перебігу захворювання та його небажаних наслідків.

? Вакцини проти COVID-19, як і всі інші вакцини, безпечні для людей, які проходять лікування гепатиту B або С.

? Вакцини проти COVID-19 можуть сприяти зниженню рівня HBsAg у осіб із гепатитом В – дослідження японських науковців.

? У рубриці «Світова практика» – які рекомендації чинні у різних країнах щодо поєднання вакцин проти COVID-19 із вакцинами проти інших інфекційних хвороб.

Не відкладайте чергове щеплення проти COVID-19! Зробіть бустерну дозу навіть якщо минуло більше часу, ніж рекомендований лікарями інтервал. Подбайте про те, щоб ваші батьки були захищені – запишіть їх на вакцинацію. До речі, за допомогою дзвінка до національного контакт-центру МОЗ України можна викликати мобільну бригаду для маломобільних громадян. Занотуйте собі цей номер: 0 800 60 20 19. #stopcovidtogether

Дайджест «COVID-19. Цифри і факти», підготовлений у межах спільного зі Світовим банком проєкту МОЗ України, розміщений на веб-сайті Центру громадського здоров’я

Джерело інфформації:

15 03 2023, https://labcenter.kh.ua/?p=30102