Світлана Шаталова: «До України прибули вакцини для рутинної імунізації»

До України прибули вакцини для рутинної імунізації. Про це під час брифінгу повідомила заступниця міністра охорони здоров’я Світлана Шаталова.

«Вакцини були поставлені закупівельною організацією «Дитячий фонд ООН (UNICEF)»  за бюджет 2018 року», – зазначила Шаталова.

Заступниця міністра розповіла, що на початку тижня прибула рекомбінантна рідка вакцина «Еувакс» для профілактики гепатиту В у кількості 204 500 доз на суму 3 млн 414 тис. грн. Учора отримали кон’югований препарат проти захворювань, збудником яких є гемофільна інфекція, у кількості 95 000 доз на суму 5 млн 682 тис. грн. Також в Україну прибула вакцина для профілактики дифтерії, правця та кашлюку в кількості 600 000 доз на суму 2 млн 745 тис. грн.

У п’ятницю очікується прибуття 1 млн 600 доз вакцини для профілактики дифтерії та правця зі зменшеним вмістом антигену на суму 5 млн 33 тис. грн. Усі вакцини вже наступного тижня поїдуть у регіони до людей, зазначила Шаталова.

Джерело інформації: 22 квітня 2021, https://moz.gov.ua/article/news/svitlana-shatalova-do-ukraini-pribuli-vakcini-dlja-rutinnoi-imunizacii