Тест методом ПЛР на коронавірус можна зробити у 198 лабораторіях, що пройшли референс-дослідження в ЦГЗ

Найбільша кількість лабораторій у Києві — 44, Харківській області — 20 та у Дніпропетровській — 11.

В Україні 198 лабораторій, що пройшли референс-дослідження в Центрі громадського здоров’я, проводять тести полімеразної ланцюгової реакції на виявлення коронавірусу. З них — 179 зареєстровано в ЕСОЗ. Найбільша кількість лабораторій у Києві — 44, Харківській області — 20 та у Дніпропетровській — 11.

Цю та іншу інформацію можна знайти на сайті Національної служби здоров’я України на новому дашборді “Перелік лабораторій, що пройшли референс-дослідження в ЦГЗ та можуть проводити дослідження на SARS-Cov-2 методом ПЛР”.

На аналітичній панелі також розміщено дані про загальну кількість верифікованих лабораторій та зареєстрованих в ЕСОЗ. Також можна дізнатися адреси цих лабораторій, телефони та інше.

Уся інформація, що міститься на дашборді “Перелік лабораторій, що пройшли референс-дослідження в ЦГЗ та можуть проводити дослідження на SARS-Cov-2 методом ПЛР”, зібрана та викладена на основі даних Центру громадського здоров’я України та електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ).

Джерело інформації: 18 10 2021, https://nszu.gov.ua/novini/test-metodom-plr-na-koronavirus-mozhna-zrobiti-u-198-laborat-655