У харківських ЦНАП можна отримати допомогу в оформленні COVID-сертифікатів

У центрах надання адміністративних послуг міста Харкова функціонують «Дія Центри», в яких охочі можуть отримати допомогу в оформленні COVID-сертифікату у додатку «Дія».

Як повідомили у Департаменті цифрової трансформації, у таких центрах харків’яни можуть отримати інформацію про види СOVID-сертифікатів та способи їх отримання, подати заявку на отримання цифрового сертифікату, визначити помилки генерування сертифікату та шляхи їх виправлення, а також дізнатися, яким чином можна продовжити термін дії сертифіката з 6 місяців до одного року. 

Для того, аби отримати послугу, необхідно звернутися до адміністратора центру та мати із собою функціонуючий ґаджет із встановленим додатком «Дія». 

Зазначимо, що «Дія Центри» облаштовані в усіх центрах надання адмінпослуг Харкова. Найближчим часом такі центри також відкриють у ТРЦ «Нікольський» (вул. Пушкінська, 2-а) та у Північному корпусі ХНУ імені В.Н.Каразіна (пл. Свободи, 6). 

Джерело інформації: 22 листопада 2021, https://www.city.kharkov.ua/uk/news/u-kharkivskikh-tsnap-mozhna-otrimati-dopomogu-v-oformlenni-covid-sertifikativ-49160.html