У Харкові пройшли вакцинацію майже 380 тисяч осіб

378 тис. 759 людей зробили щеплення різними вакцинами проти COVID-19 у Харкові.

Про це сьогодні, 12 жовтня, повідомила журналістам заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, серед вакцинованих першу дозу вакцини отримали 219 тис. 679 осіб. При цьому вакциновано 92,9% працівників освіти, і є школи, де щеплення зробили всі вчителі.

Світлана Горбунова-Рубан зазначила, що хвороба розвивається стрімко, і попросила городян одразу звертатися за професійними медичними рекомендаціями.

«Вакцинація проходить досить активно. Мабуть, люди розуміють, що це необхідно. Дуже швидко розвивається пневмонія, порушення дихання, тому прошу харків’ян бути обмережними і не займатися самолікуванням. Звертайтесь до лікарів», — підкреслила віцемер.

Світлана Горбунова-Рубан зазначила, що на стаціонарному лікуванні у міських лікарнях перебувають 937 хворих на коронавірус, з них 55 пацієнтів вакциновані, але жоден з них не перебуває у реанімації.

Нагадаємо, в Харкові працюють 34 пункти вакцінаціі в міських поліклініках, а також в територіальних центрах Немишлянського та Індустріального районів, в амбулаторії на вул. Доватора у Новобаварському районі. Крім того, щеплення проти коронавіруса можна зробити у великих торгово-розважальних центрах.

Джерело інформації: 12 жовтня 2021, https://www.city.kharkov.ua/uk/news/u-kharkovi-proyshli-vaktsinatsiyu-mayzhe-380-tisyach-osib-48838.html