У лікарні №18 обладнали відділення для прийому ковідних хворих

Реконструкцію відділення для прийому хворих на COVID-19 виконали у Міській багатопрофільній лікарні №18.

Для цього було виділено корпус колишнього дитячого відділення з окремими під’їзними шляхами для бригад екстреної медичної допомоги, входом і виходом. Тепер відділення оснащено всім необхідним для розміщення майже 60-ти пацієнтів, в тому числі тих, що вимагають інтенсивної терапії.Як повідомив головний лікар лікарні №18 Борис Менкус, відділення перепрофілювали для надання допомоги дорослому населенню згідно з усіма вимогами. Для цього були проведені 38 точок кисню і зроблені під’їзні шляхи для його розвантаження. Також в відділення завезли реанімаційні ліжка для дорослих і виконали реконструкцію приміщення так, щоб лікарі, які працюють з ковідною інфекцією, не перетиналися з іншими.

За словами головлікаря, на найближчий час лікарня забезпечена медикаментами, які були придбані за рахунок міського бюджету. Для отримання держкоштів необхідно підписати пакет документів з Національною службою охорони здоров’я України.

«Пакет з НСЗУ ми ще не підписали. Для цього потрібно виконати деякі технічні формальності, і як тільки вони у нас будуть, ми подамо цей пакет», — зазначив Борис Менкус.

Нагадаємо, що для лікування хворих коронавирусною інфекцією в міських лікарнях №17 та 25 також 
створені додаткові місця.

Джерело інформації: 01 жовтня 2020, https://city.kharkov.ua/uk/news/u-likarni-18-obladnali-viddilennya-dlya-priyomu-kovidnikh-khvorikh-45684.html