У селі Довжик на Золочівщині добудовують амбулаторію сімейної медицини

Зі станом будівлі в ході робочої поїздки до району ознайомився керівник області Олексій Кучер.

Він зазначив, що питання завершення будівництва сільських амбулаторій знаходиться на контролі в Офісі Президента України.

«По всій державі велика кількість недобудованих амбулаторій. У Харківській області з 30 побудовано 7. Це питання взяте на контроль в Офісі Президента, у середу я там перебував, і ми як раз його обговорювали. Наше завдання — завершити будівництво, адже громадяни повинні отримувати якісну медичну допомогу в гідних умовах», — розповів голова ХОДА.

За словами голови Золочівської РДА Тамаза Гамбарашвілі, амбулаторія в селі Довжик буде обслуговувати 2 тис. місцевих жителів з 4 сіл. В амбулаторії працюватиме лікар загальної практики — сімейний лікар, який матиме тут службове житло, та два молодших медичних працівники. Будівництво було розпочато в 2018 році. «Загальна вартість будівництва — 11 млн 300 тис. грн. На сьогодні будівля повністю готова, у нас немає тільки пожежних резервуарів. З державного бюджету кошти надійшли, як тільки отримаємо фінансування з обласного бюджету та встановимо резервуари — амбулаторію можна вводити в експлуатацію», — пояснив керівник району.

Джерело інформації: 07 серпня 2020, https://kharkivoda.gov.ua/news/104589