Уряд схвалив план упровадження Концепції розвитку електронної охорони здоров’я

Кабінет Міністрів України схвалив план заходів реалізації Концепції розвитку електронної охорони здоров’я.

План допоможе сформувати умови розвитку електронної охорони здоров’я в Україні та створити екосистему, в якій ефективно та безпечно працюватимуть  усі учасники медичного напряму.

«Спільними зусиллями разом із партнерами ми напрацювали документ, що стане одним із ключових у процесі впровадження та розвитку eHealth в Україні. Розвиток основних напрямів електронної охорони здоров’я, а також детальне планування необхідних заходів є вирішальним для досягнення довгострокових цілей, таких як доступність медичних послуг, управління якістю та ефективністю системи охорони здоров’я», — розповіла заступниця міністра охорони здоров’я з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Марія Карчевич.

Реалізація плану заходів передбачена до 2025 року. Його впровадження сприятиме:

  • підвищенню якості та доступності медичних послуг, 
  • розширенню прав і можливостей пацієнтів, 
  • забезпеченню безперервної медичної допомоги та безпеки, 
  • підвищенню ефективності управління та використання ресурсів, 
  • високому рівню поінформованості населення щодо питань здорового способу життя, профілактики захворювань та отримання медичної допомоги.

До розробки документу долучилися близько 40 представників державних органів, бізнес-спільноти, міжнародних та громадських організацій, експертів.

Джерело інформації: 29 вересня 2021, https://moz.gov.ua/article/news/urjad-shvaliv-plan-uprovadzhennja-koncepcii-rozvitku-elektronnoi-ohoroni-zdorov’ja