В Україні очікується партія «Ремдесивіру» — препарату для лікування COVID-19

Коронавирус

Перша партія препарату «Ремдесивір» для боротьби з коронавірусною інфекцією прибуде в Україну найближчим часом. ДП «Медичні закупівлі України» уклало договір про закупівлю лікарського препарату «Ремдесивір». Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я України з питань європейської інтеграції Ігор Іващенко. 

«Найближчим часом в Україну прибуде перша партія лікарського засобу — близько 14 тис. флаконів. Загальна процедура закупівлі передбачає придбання 28 200 одиниць лікарського засобу для лікування 4 700 госпіталізованих пацієнтів, хворих на COVID-19», — повідомив Іващенко.

Лікарський засіб «Ремдесивір» входить до клінічних протоколів з надання медичної допомоги для лікування коронавірусної інфекції і може застосовуватись лише у випадках, передбачених цим протоколом. Зазначимо, що «Ремдесивір» широко застосовується для екстреного використання у таких країнах світу, як США, Японія, Австралія, країни ЄС (Франція, Іспанія, Хорватія, Румунія та ін.). Нагадаємо, раніше МОЗ оновило національний протокол надання медичної допомоги при COVID-19.

Джерело інформації: 26 жовтня 2020, https://moz.gov.ua/article/news/v-ukraini-ochikuetsja-partija-remdesiviru—preparatu-dlja-likuvannja-covid-19