Вебінар «Складання фінансового плану центрів первинної медико-санітарної допомоги»

Керівникам та заступникам керівників ЦПМСД, спеціалістfам, які займаються економічною стороною діяльності центрів.

16 січня 2019 року з 15:00 до 16:30 в рамках проекту «Ефективна первинна медицина в громаді» відбудеться вебінар на тему «Складання фінансового плану центрів первинної медико-санітарної допомоги».

Цільова аудиторія вебінару: керівники та заступники керівників ЦПМСД, спеціалісти, які займаються економічною стороною діяльності центрів.

Ключові питання вебінару:

  • особливості планування діяльності комунального некомерційного підприємства;
  • алгоритм розробки та затвердження фінансового плану центрів первинної медико-санітарної допомоги;
  • зміни до фінансового плану центрів первинної медико-санітарної допомоги.

Спікер: Олена Хитрова, юридична експертка МОЗ, юристка Харківської експертної групи підтримки медреформи.

Захід проводиться в рамках реалізації проекту  «Ефективна первинна медицина в громаді», що фінансується Європейським Союзом.

Проект створено задля розбудови ефективної первинної медико-санітарної допомоги у громадах Харківської області шляхом підвищення обізнаності громадськості про медичну реформу, навчання та консультування лікарів, керівників медзакладів та представників місцевого самоврядування, надання міні грантів для покращення медичних послуг та вивчення кращих місцевих та міжнародних практик.

Виконавці проекту Харківська обласна рада – координатор, Асоціація органів місцевого самоврядування Харківської області, Громадська організація «Агенція змін «Перспектива» та Громадська спілка «Українсько-Німецька Медична Асоціація».

Для участі у вебінарі необхідно пройти реєстрацію за посиланням goo.gl/TfSwWe.

У разі виникнення питань звертайтеся за електронною поштою до координатора з навчання та консультування Крістіни Куропатенко  ngo.perspectives@gmail.com,+38 097 174 84 35.

Та приєднуйтесь до сторінки Проекту у фейсбук https://www.facebook.com/hromadahealthcare/

Рубрика: Анонси;