Володимир Скоробагач: Робоча група здійснює інвентаризацію медичного обладнання, придбаного в межах обласної Програми

Заступник голови Харківської обласної ради Володимир Скоробагач розповів про створення робочої групи, яку за сумісництвом він очолив, щодо здійснення контролю за виконанням заходів комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» на 2019 – 2020 роки стосовно придбання та розподілу медичного обладнання за рахунок коштів обласного бюджету.

За словами Володимира Скоробагача, робоча група до 22 травня 2020 року має провести інвентаризацію медичного обладнання, придбаного за рахунок коштів обласного бюджету у 2019 році обласним некомерційним підприємством Харківської обласної ради «Обласна клінічна лікарня» та здійснити перевірку стосовно дотримання вимог чинного законодавства керівником вказаного підприємства.

«Депутати обласної ради та працівники виконавчого апарату виявили ряд порушень, допущених керівництвом обласної лікарні. Зокрема, використання медичного обладнання, що було закуплено протягом 2019 року Обласною лікарнею та передано без дозволу облради іншим суб’єктам господарювання, – пояснив Володимир Скоробогач. – Тому, щоб дати оцінку цій ситуації за розпорядженням голови обласної ради було створено робочу групу. З’ясовуємо причини несвоєчасної передачі закупленого медичного обладнання на баланси відповідних медичних підприємств області на загальну суму понад 53 млн грн».

Перше засідання робочої групи відбулося в понеділок, за його результатами було доручено Обласній клінічній лікарні терміново провести інвентаризацію з фотофіксацією медичного обладнання та майна, закупленого на виконання заходів комплексної програми «Здоров’я Слобожанщини» минулого року.

Також заступник голови обласної ради повідомив, «вчора, члени робочої групи разом із працівниками управління комунальної власності облради також узяли участь в інвентаризації майна лікарні, в ході якої було виявлено нестачу обладнання. Наразі, до 22 травня чекаємо відповідні пояснення від керівництва обласної клінічної лікарні щодо виявлених фактів порушення».

Окрім того, Володимир Скоробагач поінформував, що за пропозицією членів робочої групи з метою своєчасного контролю за виконанням заходів комплексної обласної програми «Здоров’я Слобожанщини» пропонуватимуться відповідні зміни щодо залучення депутатів обласної ради на всіх етапах реалізації Програми. Детальніше робоча група свої висновки надасть під час пленарного засідання чергової сесії, яка відбудеться 28 травня.

Джерело інформації:

21 травня 2020, http://oblrada.kharkov.ua/ua/press-center/news/24107-volodimir-skorobagach-robocha-grupa-zdijsnyue-inventarizatsiyu-medichnogo-obladnannya-pridbanogo-v-mezhakh-oblasnoji-programi