Запобігання розповсюдженню коронавірусу 2019-nCoV обговорили на засіданні Госпітальної ради

Голова ХОДА Олексій Кучер повідомив, що в регіоні провели та продовжують реалізовувати всі необхідні профілактичні заходи.

«Вам як фахівцям і нам як людям, які розуміють, що відбувається, потрібно доносити до суспільства цю проблематику, — звернувся Олексій Кучер до представників медичної спільноти регіону. — Моїм заступником проводилась нарада, де всі медичні заклади повідомлені про необхідність стовідсоткової готовності. На сьогодні, враховуючи той зворотний зв’язок, який ми отримали, ми розуміємо, що ми готові».

Заступник голови ХОДА Михайло Черняк привернув увагу представників органів місцевого самоврядування на потребу забезпечити всім необхідним медичні заклади, власниками яких вони є.

«Необхідно забезпечити колективи засобами захисту, витратними матеріалами, тест-системами, дезінфектантами. Ми зараз готові — відділення інфекційні готові. У дорослій інфекційній лікарні є після ремонту 15 боксованих відділень, які повною мірою облаштовані для прийняття пацієнтів, дитяча інфекційна лікарня так само готова», — повідомив Михайло Черняк.

Джерело інформації і фото:

25 лютого 2020, https://kharkivoda.gov.ua/news/102421