У Харкові прищеплюють новою вакциною

2,5 тис. доз китайської вакцини «CoronaVac» отримало місто Харків.
Про це сьогодні, 27 квітня, на робочій нараді у міськраді повідомила заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, в місті складені списки вакцинації. Найближчим часом будуть щеплювати вчителів, які візьмуть участь у проведенні ЗНО, маломобільні харків’яни і ті, хто за ними доглядають.

«Поліклініки викликають на вакцинацію згідно зі списками. Також працюють мобільні бригади, які прищеплюють вдома», — повідомила віцемер.

Світлана Горбунова-Рубан зазначила, що з 900 ліжок, призначених для хворих на коронавірус, у місті зайнято 826 місць, серед хворих 634 людини перебувають на кисневої підтримці. У порівнянні з попереднім тижнем, кількість хворих знизилася в 1,2 раза, або на 21%.

«Минулого тижня в місті було 4 тис. 314 хворих, попереднього — 5 тис. 497. Потихеньку, але все-таки цей показник знижується», — зазначила заступник міського голови.

У той же час, підкреслила віцемер, в місті продовжують працювати над розширенням ліжкового фонду.
Зазначимо, що вакцина «CoronaVac» розрахована на 1 250 осіб, прищеплювати нею містян почали 19 квітня.

Джерело інформації: 27 квітня 2021, https://www.city.kharkov.ua/uk/news/zhiteliv-kharkova-prischeplyuyut-novoyu-vaktsinoyu-47257.html