Національна стратегія створення безбар’єрного простору до 2030 року
На національній раді безбар’єрності обговорили реалізацію Стратегії до 2030 року: доступність, відбудова та практичні рішення для громад. 25 травня під головуванням Прем’єр-міністерки України Юлія Свириденко відбулося засідання Національної ради безбар’єрності. Участь у ньому взяли Перша леді Олена Зеленська, представники Уряду, громад, міжнародних партнерів та експертного середовища.
23 Июн 2026





